Dzień Otwarty Uniwersytetu

Zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie, który organizujemy 27 marca 2020 r. Uczelnię będzie można odwiedzić w godzinach od 9.00 do 13.30. Dla uczestników przygotowaliśmy liczne prezentacje na temat oferty dydaktycznej, zasad rekrutacji, życia studenckiego. Zaprezentujemy liczne warsztaty, wykłady, zajęcia laboratoryjne oraz szereg innych atrakcji. Poniżej zamieszczamy bogaty program wydarzeń:

Z powodów organizacyjno-logistycznych prosimy o wcześniejsze potwierdzenie obecności grup zorganizowanych.

Wszelkie pytania i potwierdzenia udziału prosimy kierować do Biura Promocji pod numerem 34 37 84 361 lub na mail: biuropromocji@ujd.edu.pl w terminie do 20 marca 2020 r.