II Festiwal Filmów Profilaktycznych pt. „Bezpieczeństwo Jest Najważniejsze”

8 grudnia 2021 r. w godz. 15.00 – 18.00 na Wydziale Nauk Ścisłych, Przyrodniczych i Technicznych, odbędzie się II Festiwal Filmów Profilaktycznych pt. „Bezpieczeństwo Jest Najważniejsze”, który jest współorganizowany przez Samorząd Studencki Wydziału Nauk Ścisłych, Przyrodniczych i Technicznych oraz przez studentów zrzeszonych w Sekcji Koła Naukowego „Systemy Bezpieczeństwa i Ratownictwo Medyczne”, a także w Sekcji Koła Naukowego „Kryminalistyka”. Filmy profilaktyczne w całości przygotowane i zaprezentowane zostaną przez Studentów Kryminalistyki i Systemów Bezpieczeństwa. W związku z ograniczeniami wynikającymi z pandemii COVID-19, przedsięwzięcie realizowane będzie w formie on-line, z wykorzystaniem komunikatora internetowego gogle.meet.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na II Festiwal Filmów Profilaktycznych „Bezpieczeństwo Jest Najważniejsze”, który będzie doskonałą okazją do poszerzenia horyzontów wiedzy z zakresu profilaktyki i prewencji kryminalnej.

opr. mgr Adrian Wasik