Powrót do zajęć w trybie hybrydowym od 4.05.2021 r.

Informujemy, że organizacja zajęć dydaktycznych na Wydziale Nauk Ścisłych, Przyrodniczych i Technicznych od dnia 4.05.2021 r. wraca do pierwotnie planowanego na początku bieżącego semestru trybu zajęć hybrydowych. Oznacza to, że na większości kierunków zajęcia od dnia 4.05.2021 w dużej części będą w dalszym ciągu realizowane w formie zdalnej, natomiast wybrane zajęcia o charakterze praktycznym, do których realizacji niezbędna jest infrastruktura dydaktyczna Uczelni będą prowadzone stacjonarnie w siedzibie Uczelni. Przypominamy, że w trakcie zajęć w siedzibie Uczelni bezwzględnie obowiązują wszystkie wymogi w zakresie zachowane reżimu sanitarnego. Bardzo proszę o bieżące sprawdzanie harmonogramów zajęć.