Pracownik Wydziału członkiem Editorial Board czasopisma Energies

Pracownik Wydziału Nauk, Ścisłych, Przyrodniczych i Technicznych, dr hab. inż. Jarosław Krzywański, prof. UJD znalazł się w gronie edytorów czasopisma Energies (IF: 2.702, MNiSW: 140 pkt). Oprócz prac redakcyjnych w charakterze członka Editorial Board tego czasopisma, dr hab. inż. Jarosław Krzywański, prof. UJD jest odpowiedzialny za przygotowanie numerów specjalnych tego czasopisma poświęconych nowoczesnym, zaawansowanych technologiom spalania, chłodzenia i odsalania.

1. Certificate of service as Guest Editor of Special Issue "Chemical Looping Combustion of Solid Fuels"
  2. Certificate of service as Guest Editor of Special Issue "Novel Combustion Techniques for Clean Energy"
  3. Certificate of service as Guest Editor of Special Issue "Adsorption Desalination and Cooling Systems: Advances in Design, Modeling and Performance"
  4. Certificate of service as Section Board Member of Energies