Spotkanie z Ekspertem z Komendy Wojewódzkiej

W dniu 15 listopada 2022 r. w godz. 15.15-16.45 w Auli Wydziału Nauk Ścisłych Przyrodniczych i Technicznych odbędzie się kolejna edycja Projektu Edukacyjnego „Praktyczne Spotkania z kryminalistyką i Systemami Bezpieczeństwa”, który jest realizowany wspólnie ze Studentami zrzeszonymi w Sekcji Koła Naukowego „Systemy Bezpieczeństwa i Ratownictwo Medyczne”. Temat Spotkania „Zasady rekrutacji i pełnienia służby w Policji”, a prelegentem będzie doświadczony oficer Policji, Pan podinsp. mgr Andrzej Sira – Ekspert Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Serdecznie zapraszam na spotkanie, w trakcie którego omówione zostaną główne zadania Policji w Systemie Bezpieczeństwa, a także zasady rekrutacji i pełnienia służby, obejmujące również ścieżkę zawodową uwzględniającą posiadanie wykształcenia wyższego.

Wyk. mgr Adrian Wasik