Wiosna Studentów 2022


W związku z Wiosną Studentów 2022 - Studenci Częstochowy dla Ukrainy organizowaną w dniach 19-21 maja 2022, JM Rektor UJD prof. dr hab. Anna Wypych-Gawrońska ogłosiła godziny rektorskie 19 maja 2022 (czwartek) od godz. 16.00 oraz dzień rektorski 20 maja 2022 (piątek).

Studenci Uniwersytetu zapraszają na Juwenalia, które odbędą się w terminie 19-21 maja 2022 roku. Trwają przygotowania do Juwenaliów, ale studenci już zapowiedzieli, jakie atrakcje czekają ich uczestników:

I DZIEŃ

Organizatorzy zapraszają na dzień sportu z zaplanowanymi rozgrywkami na plaży w Parku Lisiniec (koło LaPlaya), gdzie na studentów czekają atrakcje oraz kupony, które można wykorzystać w lokalu. Oprócz tego odbędzie się także grill z udziałem Władz Uniwersytetu oraz Politechniki.

II DZIEŃ

Na początek zaplanowano zawody sportowe zorganizowane z udziałem wykładowców i studentów. Później planowany jest przegląd zespołów muzycznych oraz wielkie studenckie grillowanie. Dzień zakończony będzie występem gwiazd muzyki.

III DZIEŃ

Rozpocznie się na sportowo, ale w niestandardowej formie. Na koniec organizatorzy zostawili najlepsze, czyli występ głównej gwiazdy Juwenaliów. Następnie do wspólnej zabawy zaprosi studentów DJ.

Dzień II i III odbywać się będzie przy domach studenckich.

Wszystkie informacje o „Wiośnie Studentów” znajdują się w mediach społecznościowych