Wirtualny Dzień Otwarty Uczelni - zapraszamy 21 kwietnia 2022

Szanowni Kandydaci, Nauczyciele, Pedagodzy i Rodzice!

Zapraszamy do udziału w Wirtualnym Dniu Otwartym Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie. Wydarzenie odbędzie się 21 kwietnia 2022 r. o godz. 10.00. w formie on-line za pośrednictwem FB oraz You Tube.

Spotkanie rozpocznie wystąpienie JM Rektor Uniwersytetu, prof. dr hab. Anny Wypych-Gawrońskiej, a następnie przedstawiciele Wydziałów opowiedzą o prowadzonych kierunkach i warunkach studiowania. Czekać na Was będą studenci, doktoranci, pracownicy i reprezentanci Uczelni. Podczas Wirtualnego Dnia Otwartego poruszone zostaną min. pytania: Jak się zrekrutować? Jaki kierunek wybrać? Jak wyglądają wydziały? Jakim zapleczem dydaktycznym dysponuje Uczelnia? Zaprezentujemy Wam bogatą ofertę kształcenia Uniwersytetu, która obejmuje ponad 55 kierunków studiów: w tym 10 nowych kierunków, które będzie można studiować w języku angielskim.

Wiemy, że wybór Uczelni oraz kierunku kształcenia to trudna i bardzo ważne zadanie. Dlatego zapraszamy do udziału w III Wirtualnym Dniu Otwartym Uczelni, z przyjemnością pomożemy Wam w podjęciu tej decyzji.