Wykaż się wiedzą matematyczną

Zachęcamy uczestnictwa w konkursie Mistrz Matematyki! Jest on organizowany na nowym portalu edukacyjnym

Konkurs adresowany jest do UCZNIÓW na wszystkich etapach szkolnej edukacji oraz do STUDENTÓW i osób DOROSŁYCH. Organizatorzy przygotowali zagadnienia na różnych poziomach zaawansowania.

Aby wziąć udział w konkursie Mistrz Matematyki należy:

• 1.Zarejestrować się w serwisie Mathematics.live (bezpłatnie!)
  • 2.Kliknąć przycisk ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU.
  • 3.Wybrać z listy interesujący Cię temat, zapoznać się z wytycznymi i zatwierdzić klikając NAPISZ OPRACOWANIE.
  • 4.W wyznaczonym czasie przygotować samodzielnie i starannie opracowanie wybranego tematu i zamieścić je w serwisie Mathematics.live (skorzystaj z edytora tekstu do wstawiania wzorów oraz wykresów).

Konkurs rozgrywany jest w dniach 21.01-27.03.2022 r.

Najlepsi mogą liczyć na cenne nagrody rzeczowe! Organizatorzy podają również, ile punktów wystarczy uzbierać, aby zagwarantować sobie odebranie jednej z nagród gwarantowanych.

Serdecznie zachęcamy do rywalizacji i trzymamy kciuki za zdobycie wymarzonych nagród!