Zaproszenie do udziału w III edycji projektu edukacyjnego: "Praktyczne Spotkania z Kryminalistyką i Systemami Bezpieczeństwa"


W dniu 19 kwietnia 2021 r. w godz. 17.00 - 18.30 odbędzie się III edycja projektu edukacyjnego: "Praktyczne Spotkania z Kryminalistyką i Systemami Bezpieczeństwa" realizowanego w ramach Koła Naukowego Wydziału Nauk Ścisłych Przyrodniczych i Technicznych - Sekcja "Systemy Bezpieczeństwa oraz Ratownictwo Medyczne" i Sekcja "Kryminalistyka". Spotkanie zostanie przeprowadzone on-line.

Temat spotkania: "Zarządzanie informacją w systemach bezpieczeństwa - na przykładzie pracy służb prasowych polskiej Policji"

Prelegentem będzie insp. w st. spocz. dr Mariusz Sokołowski - Adiunkt w Katedrze Bezpieczeństwa Wewnętrznego na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 207 - 2015 Rzecznik Prasowy Komendanta Głównego Policji, wcześniej Rzecznik Komendanta Stołecznego Policji.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na spotkanie z byłym funkcjonariuszem Policji - praktykiem doskonale znającym funkcjonowanie systemów bezpieczeństwa i znaczenie zarządzania informacją, który przez wiele lat, jako Rzecznik Prasowy komendanta Głównego Policji był "twarzą" polskiej Policji i za swój profesjonalizm oraz zaangażowanie w realizację zadań wynikających z pełnionej funkcji, był wielokrotnie wyróżniany i nagradzany m.in. został doceniony nagrodami „Lew PR” oraz „PRotony”.

Więcej informacji na plakacie

opr. mgr Adrian Wasik