Absolwent Uniwersytetu Marcin Wojtak wyróżniony za pracę inżynierską

Absolwent kierunku Innowacyjne Technologie i Nowoczesne Materiały (Wydział Nauk Ścisłych, Przyrodniczych i Technicznych) inż. Marcin Wojtak otrzymał prestiżowe wyróżnienie w trakcie gali zorganizowanej przez Urząd Miasta w Filharmonii Częstochowskiej (15 stycznia 2024 roku). Został nagrodzony za opracowanie pracy inżynierskiej pt. „Opracowanie projektu techniczno-wykonawczego złożonych konstrukcji iluminacji świetlnych wpisanych w krajobraz urbanistyczny". Praca zawierała opracowanie koncepcji wizualnej projektu z uwzględnieniem kolorów i symboli miasta, materiałów i procesu technologicznego realizacji projektu, przeprowadzono również analizę wytrzymałościową konstrukcji oraz zgromadzono dokumentację techniczną projektu. Organizatorzy docenili wysoki poziom pracy i podkreślili możliwość realizacji projektu w przyszłych inwestycjach. Promotorem pracy była dr inż. Anna Kułakowska.

opr. dr inż. Anna Kułakowska

foto archiwum