Dodatkowa rekrutacja na studia w Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie

Kandydaci i Kandydatki! Jeżeli jeszcze nie udało się Wam dostać na wymarzony kierunek, albo z jakiegoś powodu nie zdołaliście się zarejestrować w pierwszym naborze, to zapraszamy do drugiej rekrutacji!

Dodatkowa rejestracja kandydatów na kierunki studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich będzie możliwa od 21 lipca (godz. 1100) do 13 września 2021r. za pośrednictwem strony: Internetowa Rejestracja Kandydatów. Na każdym etapie rejestracji możliwe jest przeglądanie oferty kierunków studiów opisującej wszystkie dostępne kierunki studiów, wymagane dokumenty oraz dokładne zasady rekrutacji dla danego kierunku (ewentualne egzaminy, ich miejsce i termin oraz sposób ogłoszenia wyników). Zachęcamy do zapoznania się z zawartymi tam treściami. Przedstawiamy szczegółowy harmonogram dodatkowej rekrutacji na studia 2021/2022. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących kierunków studiów lub rekrutacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Wydziałowymi Komisjami Rekrutacyjnymi.