Jak zostać żołnierzem Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni

Szanowni Studenci

Serdecznie zapraszam na spotkanie w formie Konferencji on-line dla zainteresowanych ciekawą pracą studentów informatyki, cyberbezpieczeństwa, kryptologii oraz kierunków pokrewnych jak np. : elektronika, automatyka, matematyka, robotyka, mechatronika, mechanika i budowa maszyn czy telekomunikacja.

„Jak zostać żołnierzem Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni”.

Jako wyspecjalizowana, elitarna jednostka podległa Ministrowi Obrony Narodowej prowadzi aktywną rekrutację kandydatów zainteresowanych wstąpieniem w szeregi Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni lub podjęciem zatrudnienia w Dowództwie Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni

Tematyka spotkania:

• Historia oraz struktura i zadania Dowództwa Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni
  • Znaczenie Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni
  • Przyczyny oraz proces tworzenia WOC
  • Sposoby prowadzące do zostania żołnierzem zawodowym
  • Profity płynące z pełnienia zawodowej służby wojskowej
  • Praca w DKWOC jako pracownik cywilny.
  • Spotkanie zazwyczaj trwa około 90 minut. Zależy nam na tym, aby w spotkaniu wzięli udział studenci zainteresowani zagadnieniami przedstawionymi powyżej. Będę wdzięczny za informację ilu studentów UJD w Częstochowie jest zainteresowanych udziałem w spotkaniu. (termin spotkania grudzień 2023 roku)

Kontakt studentów z osobą realizującą spotkanie - dr inż. Tomasz Pączkowski e-mail: t.paczkowski@ujd.edu.pl lub 504 013 188.

dr inż. Tomasz Pączkowski