Jak zostać żołnierzem Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni

Szanowni Studenci

Serdecznie zapraszam na spotkanie w formie Konferencji on-line w dniu 23 stycznia 2023 roku godz. 13.00 dla zainteresowanych ciekawą pracą studentów informatyki, cyberbezpieczeństwa, kryptologii oraz kierunków pokrewnych jak np. : elektronika, automatyka, matematyka, robotyka, mechatronika, mechanika i budowa maszyn czy telekomunikacja.

„Jak zostać żołnierzem Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni”.

Jako wyspecjalizowana, elitarna jednostka podległa Ministrowi Obrony Narodowej prowadzi aktywną rekrutację kandydatów zainteresowanych wstąpieniem w szeregi Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni lub podjęciem zatrudnienia w Dowództwie Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni.
Tematyka spotkania:

Historia oraz struktura i zadania Dowództwa Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni
Znaczenie Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni
Przyczyny oraz proces tworzenia WOC
Sposoby prowadzące do zostania żołnierzem zawodowym
Profity płynące z pełnienia zawodowej służby wojskowej
Praca w DKWOC jako pracownik cywilny

Spotkanie zazwyczaj trwa około 90 minut. Zależy nam na tym, aby w spotkaniu wzięli udział studenci zainteresowani zagadnieniami przedstawionymi powyżej.
Będę wdzięczny za informację ilu studentów UJD w Częstochowie jest zainteresowanych udziałem w spotkaniu. (termin spotkania 23 stycznia 2023 roku godz. 13.00)

Dołącz do spotkania korzystając z przeglądarki Google Chrome za pomocą linku:

Kontakt studentów z osobą realizującą spotkanie - dr inż. Tomasz Pączkowski e-mail: t.paczkowski@ujd.edu.pl lub 504 013 188.

opr. dr inż. Tomasz Pączkowski