Kolejna edycja Projektu Edukacyjnego "Praktyczne Spotkania z Kryminalistyką i Systemami Bezpieczeństwa"

11 stycznia 2022 r. w godz. 17.30 - 19.00 w formie zdalnej na platformie meet.google, odbędzie się kolejna edycja Programu Edukacyjnego "Praktyczne Spotkania Kryminalistyką i Systemami Bezpieczeństwa" realizowanego w ramach Koła Naukowego Wydziału Nauk Ścisłych Przyrodniczych i Technicznych - Sekcja "Systemy Bezpieczeństwa oraz Ratownictwo Medyczne" i Sekcja "Kryminalistyka".

Temat spotkania:
"Etyczne przywództwo w służbach mundurowych"

Prelegent:
Pani nadinsp. w st. spocz. Irena Doroszkiewicz-Fiedziukiewicz - Pierwsza kobieta w historii polskiej Policji, która została mianowana na stopień nadinspektora Policji (pierwszy stopień w korpusie generałów Policji). Bardzo doświadczony praktyk, oficer Policji - pełniła służbę na newralgicznych i odpowiedzialnych stanowiskach kierowniczych, była między innymi naczelnikiem w wydziale kadr i szkoleń w Komendzie Miejskiej Policji w Białymstoku, kierownikiem Wydziału Kontroli Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, zastępcą naczelnika Wydziału Zaopatrzenia, Inwestycji i Remontów Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku oraz w latach 2010–2013 Komendantem Miejskim Policji w Białymstoku. W latach 2013-2016 była Komendantem Wojewódzkim Policji w Opolu.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na spotkanie z Panią Generał, posiadającą bogate doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w aspekcie funkcjonowania systemów bezpieczeństwa.

opr. mgr Adrian Wasik