Kolejne tytuły profesorskie dla pracowników Wydziału Nauk Ścisłych, Przyrodniczych i Technicznych

Z dumą informujemy, że Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej nadał tytuły profesorskie kolejnym pracownikom Wydziału Nauk Ścisłych, Przyrodniczych i Technicznych. Są nimi:

prof. dr hab. Arkadiusz Mandowski,

- prof. dr hab. Piotr Dobrzyński.

Pan prof. dr hab. Arkadiusz Mandowski jest Kierownikiem Katedry Fizyki Doświadczalnej i Stosowanej i uzyskał tytuł profesora nauk ścisłych i przyrodniczych. W swojej pracy naukowej zajmuje się głównie luminescencją ciał stałych oraz dozymetrią luminescencyjną promieniowania jonizującego. Natomiast Pan prof. dr hab. Piotr Dobrzyński jest pracownikiem Katedry Biochemii, Biotechnologii i Ekotoksykologii, a tytuł profesorski uzyskał w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych w dyscyplinie nauki chemiczne.

Panom Profesorom serdecznie gratulujemy!