Licencja na oprogramowanie Statistica

Szanowni Państwo,

Uniwersytet wykupił na kolejny rok licencję na oprogramowanie Statistica. Oprogramowanie to jest przeznaczone do analizy danych i obejmuje dedykowane rozwiązania branżowe oraz zestaw narzędzi analizy, zarządzania i wizualizacji danych jak również metod data mining. Statistica może być wykorzystywana zarówno przez pracowników, doktorantów jak i studentów UJD na komputerach zlokalizowanych w Uczelni jak i na komputerach domowych.

W związku z powyższym na portalu enauka.ujd.edu.pl po zalogowaniu jako użytkownik USOS w kategorii „Kursy Ogólnouczelniane" dostępny jest kurs o nazwie „Dostęp do programu Statistica". W kursie zamieszczono informacje o instalacji oprogramowania Statistica oraz o szkoleniu online „Planowanie badań i analiza ich wyników w programie Statistica", które przeprowadzone zostanie przez trenera z firmy StatSoft Polska w dniu 9.05.2024 w godzinach 9.00-13.30 (z 30-min. przerwą).

Udział w szkoleniu możliwy jest po rejestracji pod linkiem: