Nasi studenci tworzą CHATBOTy

W dniu 20.12.2022 studenci studiów drugiego stopnia na kierunku inżynieria bezpieczeństwa prezentowali opracowane przez siebie aplikacje typu CHATBOT. Aplikacje te wykorzystują metody sztucznej inteligencji i zostały opracowane w ramach zajęć z przedmiotu Projekt inżynierski II – przedmiot prowadzony przez prof. dr hab. inż. Jarosława Krzywańskiego. Poza wartościami utylitarnymi, związanymi z możliwością praktycznego wykorzystania przygotowanych aplikacji, przewidziano również publikację w czasopiśmie naukowym. W ramach zajęć opracowano poniższe trzy CHATBOTy:

- AICyberSec: Słownik Cyberbezpieczeństwa - studenci: Dawid Pasamonik, Bartłomiej Smolarski, Weronika Strynkowska, Patrycja Lubicka, Marlena Eksman, Piotr Perliński;

- Trener Personalny - studentka Karolina Zmorek;

- Nasza Restauracja - studenci: Patrycja Stempień, Krystian Nabiałek, Dawid Dróżdż, Bartłomiej Liszczyk.