Oprogramowanie Statistica dla pracowników i studentów

Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie wykupił na kolejny rok licencję na oprogramowanie Statistica w wersji z Zestawem do Analiz Marketingowych i Rynkowych PLUS. Oprogramowanie to jest przeznaczone do analizy danych i obejmuje dedykowane rozwiązania branżowe oraz zestaw narzędzi analizy, zarządzania i wizualizacji danych jak również metod data mining. Narzędzia te obejmują szeroki wybór technik analityki predykcyjnej, grupowania, klasyfikacji i eksploracji dostępnych w jednym zintegrowanym pakiecie. Statistica może być wykorzystywana zarówno przez pracowników jak i studentów UJD na komputerach zlokalizowanych w Uczelni jak i na komputerach domowych.

W celu uzyskania dostępu do oprogramowania należy kontaktować się z koordynatorem wydziałowym – Panem Krzysztofem Sendereckim (k.senderecki@ujd.edu.pl)