Spotkanie w Ministerstwie Zdrowia z Wiceministrem Waldemarem Kraską

JM Rektor Uniwersytetu prof. dr hab. Anna Wypych-Gawrońska wraz z Senatorem RP, dr. Ryszardem Majerem, prof. UJD, Prorektor ds. Studenckich dr hab. Joanną Warońską-Gęsiarz, prof. UJD, Dziekanem Wydziału Nauk Ścisłych, Przyrodniczych i Technicznych dr. hab. inż. Marcinem Sosnowskim, prof. UJD oraz Prodziekan WNSPiT dr Anną Nowik-Zając uczestniczyli 14.12.2022 w spotkaniu z Wiceministrem Waldemarem Kraską w Ministerstwie Zdrowia. Bardzo konstruktywne spotkanie dotyczyło dalszego rozwoju Uniwersytetu w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu, w tym uzyskanego właśnie uprawnienia do prowadzenia kształcenia na kierunku inżynieria medyczna, studia inżynierskie II stopnia oraz działań na rzecz uruchomienia kierunków farmacja i ratownictwo medyczne. Organizatorem spotkania był Senator RP dr Ryszard Majer, prof. UJD.