Studia dualne nominowane do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2020 w kategorii „Studia przyszłości”


Z dumną informujemy, że projekt „Zaprojektuj swoją przyszłość - studia dualne na kierunku Innowacyjne Technologie i Nowoczesne Materiały” został nominowany do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2020 w kategorii „Studia przyszłości”.

Studia inżynierskie realizowane w formie dualnej – przy ścisłej współpracy z pracodawcami, to nowoczesny model kształcenia efektywnie wiążący naukę w uniwersytecie z pracą zawodową. Dzięki studiom dualnym student jednocześnie zdobywa wykształcenie wyższe oraz praktyczne przygotowanie do pracy zawodowej podczas 18 miesięcy stażu i praktyk zawodowych realizowanych w trakcie studiów jak również biorąc udział w praktycznych zajęciach prowadzonych przez przedsiębiorców. Kierunek Innowacyjne Technologie i Nowoczesne Materiały jest odpowiedzią na zapotrzebowanie współczesnego rynku pracy na specjalistów wdrażania nowych produktów i procesów, posiadających inżynierskie kompetencje związane z efektywnym wykorzystaniem innowacyjnych technologii wytwarzania i projektowania wspomaganego komputerowo.

Studenci studiów dualnych na kierunku Innowacyjne Technologie i Nowoczesne Materiały mogą wybrać jedną z poniższych specjalności:

- Virtual Prototyping,

- Design i Wzornictwo Przemysłowe,

- Nano- i Bioinnowacje w Materiałach.

Więcej szczegółów na stronie www.inzynierprzyszlosci.pl

Rekrutacja na kolejny cykl studiów dualnych na kierunku Innowacyjne Technologie i Nowoczesne Materiały już trwa: https://rekrutacja.ujd.edu.pl/pl/ Liczba miejsc ograniczona!