Sustainable Biotechnology Entrepreneurship: Microalgae & Human Food

Szanowni Państwo,

informujemy, że został ogłoszony nabór dla studentów i doktorantów WNSPiT i WPiE na udział w mieszanym kursie intensywnym "Sustainable Biotechnology Entrepreneurship: Microalgae & Human Food" organizowanym przez University of Almeria, Hiszpania w ramach programu Erasmus+ w semestrze letnim roku akademickiego 2021/2022.

Udział w naborze mogą wziąć studenci i doktoranci na kierunkach pokrewnych z Chemical Engineering, Business, Law, Food technology, Biotechnology.

Nabór potrwa do 25 lutego 2022 r. (piątek).

Szczegółowe informacje na temat naboru można znaleźć na naszej stronie internetowejhttps://www.ujd.edu.pl/articles/view/aktualnosci-i-komunikaty

Mieszane programy intensywne (Blended Intensive Programmes -BIPs) są to krótkie intensywne programy polegające na połączeniu mobilności fizycznej i wirtualnej ułatwiające pracę zespołową i wymianę doświadczeń .Podczas mieszanych programów intensywnych studenci mogą podejmować krótkotrwałą mobilność fizyczną za granicą połączoną z obowiązkowym komponentem wirtualnym.

Mobilność:

a) fizyczna – wyjazd za granicę do kraju uczelni organizatora w celu zrealizowania uzgodnionego programu BIP; minimalna długość pobytu za granicą to 5 dni, a maksymalna to 30, bez uwzględnienia dni na podróż;

b) wirtualna (zdalna) – realizacja wirtualnego programu BIP, który przebiega w formie zdalnej wyłącznie poza krajem uczelni organizatora i umożliwia pracę zespołową i wymianę doświadczeń na podstawie e-uczenia się.