Wydział Nauk Ścisłych, Przyrodniczych i Technicznych zaprasza na studia podyplomowe "Dietetyka - poradnictwo żywieniowe"


Studia podyplomowe na kierunku "Dietetyka - poradnictwo żywieniowe" skierowane są do osób, które posiadają wyższe wykształcenie, które chcą pozyskać umiejętności konieczne do planowania żywienia ludzi w różnym wieku i w różnych warunkach środowiska oraz stanach fizjologicznych, zarówno zdrowych jak i chorych oraz dla osób z wyższym wykształceniem kierunkowym, które chcą podnieść swoje kompetencje.

Na tych studiach podyplomowych poznasz między innymi aktualną wiedzę związaną z żywieniem człowieka i dietoprofilaktyką. Pozyskasz umiejętności konieczne do planowania żywienia ludzi w różnym wieku i w różnych warunkach środowiska oraz stanach fizjologicznych, zarówno zdrowych jak i chorych.

Po skończonych studiach podyplomowych będziesz mieć możliwość realizacji indywidualnej praktyki związanej z doradztwem żywieniowym i dietetycznym oraz możesz podjąć pracę w poradniach żywieniowych, zakładach żywienia zbiorowego lub klubach sportowych i tym podobnych.

Rekrutacja trwa. Zajęcia rozpoczną się od marca 2021r.

www.wnspt.ujd.edu.pl, tel. 34 361 59 70 wew. 112, pokój 5,
email: r.barczynska-felusiak@ujd.edu.pl; a.chwal@ujd.edu.pl

Więcej informacji o studiach podyplomowych TUTAJ