Zajęcia z zakresu Projektowania uniwersalnego

Rekrutacja studentów na DODATKOWE CERTYFIKOWANE zajęcia z zakresu Projektowania uniwersalnego realizowane w ramach projektu NCBiR „Uniwersalne kierunki – uniwersalne społeczeństwo”.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w dodatkowych zajęciach dydaktycznych z zakresu projektowania uniwersalnego jako strategicznego podejścia do planowania i projektowania zarówno produktów, jak i odpowiedniego otoczenia, mających na celu promowanie społeczeństwa włączającego wszystkich obywateli oraz zapewniającego im pełną równość oraz możliwość uczestnictwa w życiu społecznym.

Zajęcia obejmują następujące formy:

• wykład – 15 godzin;
  • warsztaty – 30 godzin zajęć praktycznych, z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu.

Ukończenie zajęć gwarantuje:

• zdobycie certyfikatu potwierdzającego nabycie dodatkowych kompetencji;
  • nabycie kompetencji cenionych na rynku pracy;

Oferta zajęć w roku akademickim 2022/2023 skierowana jest do Studentów:

• III roku na studiach I stopnia,
  • II roku studiów II stopnia,
  • V roku jednolitych studiów magisterskich.

Zapraszamy do kontaktu z koordynatorkami zajęć lub wypełnienie formularza on-line:

Rejestracja pod linkiem (należy skopiować)

lub poprzez wiadomość na adres:

dr Wioleta Duda – w.duda@ujd.edu.pl

dr Katarzyna Zalas – k.zalas@ujd.edu.pl