Zapraszamy studentów do aplikacji w ramach chorwackiego rządowego konkursu stypendialnego

W ramach ogłoszonego konkursu dla studentów z Polski ufundowane będą 4 stypendia na semestr studiów licencjackich lub magisterskich w Chorwacji. Mobilność powinna być zrealizowana w roku akademickim 2021/2022. Aplikacja możliwa jest dla studentów dowolnych kierunków, którzy w swojej Uczelni ukończyli 2 semestry studiów. Przewidywane stypendium to 1600 HRK oraz zapewnione zakwaterowanie w Domu Studenckim i wyżywienie w stołówce studenckiej. Lista dostępnych kierunków: Study in Croatia Lista jednostek naukowych: Ustanove iz sustava znanosti (mzos.hr) Termin składania aplikacji: 14 maja br. przez stronę: PRIJAVA ZA STIPENDIJU U HRVATSKOJ / APPLICATION FOR A SCHOLARSHIP IN CROATIA (mobilnost.hr)

CALL FOR APPLICATIONS FOR THE CROATIAN GOVERNMENT SCHOLARSHIPS IN THE ACADEMIC YEAR 2021/2022

Opracowała: dr Kamila Kapuśniak