Zaproszenie do udziału w IV edycji Projektu Edukacyjnego "Praktyczne Spotkania z Kryminalistyką i Systemami Bezpieczeństwa"

W dniu 7 czerwca 2021 r. w godz. 17.00 - 18.30 w formie zdalnej na platformie meet.google, odbędzie się IV edycja Programu Edukacyjnego "Praktyczne Spotkania Kryminalistyką i Systemami Bezpieczeństwa" realizowanego w ramach Koła Naukowego Wydziału Nauk Ścisłych Przyrodniczych i Technicznych - Sekcja "Systemy Bezpieczeństwa oraz Ratownictwo Medyczne" i Sekcja "Kryminalistyka".

Temat spotkania:
"Instytucja świadka koronnego w praktyce wymiaru sprawiedliwości"

Prelegentem będzie Pan płk. rez. ABW dr Grzegorz Ocieczek - Prokurator Prokuratury Krajowej w stanie spoczynku, były Zastępca Szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Były Zastępca Szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na spotkanie z prelegentem, posiada bogate doświadczenie zawodowe w zakresie stosowania w praktyce wymiaru sprawiedliwości instytucji świadka koronnego. Spotkanie będzie doskonała okazją do poszerzenia horyzontów wiedzy z zakresu stosowania prawa, wykorzystania kryminalistyki i kryminologii w czynnościach procesowych.

Opr. mgr Adrian Wasik