Koło Naukowe "Kryminologii, Detektywistyki i Systemów Bezpieczeństwa"

Podstawowym celem Organizacji jest rozbudzanie zainteresowań pracą naukową, badawczą, twórczą, samokształceniową i popularyzatorską w środowisku studenckim i poza nim w zakresie kryminologii, detektywistyki i systemów bezpieczeństwa. Cele operacyjne organizacji dotyczą poszerzania i systematyzowania wiedzy oraz umiejętności Studentów w obszarach działalności koła, a także inspirowania i ukierunkowywania zainteresowań naukowych i zawodowych oraz popularyzacji wiedzy i umiejętności w przedmiotowym zakresie. Działalność Koła Naukowego ukierunkowana jest na budowanie relacji z otoczeniem społeczno-gospodarczym pozwalających m.in. na wymianę informacji ora podejmowanie wspólnych przedsięwzięć w zakresie szeroko rozumianego spektrum bezpieczeństwa na rzesz społeczności lokalnych. Działalność koła związana jest również z rozwijaniem pracy naukowej i edukacyjnej z innymi ośrodkami naukowymi.

Przewodnicząca Zarządu Koła Naukowego – Pani Sandra Sobczak: sandrasobczak@vp.pl

Opiekun Koła Naukowego – mgr Adrian Wasik: a.wasik@ujd.edu.pl